News

Audi SQ7 (2017) – usportowiona wersja z mocnymi podzespołami

Audi SQ7 ma pod maską silnik Diesla V8 4.0 generujący 435 KM mocy. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w ciągu 4,8 sekund. Sportowego charakteru dodają mu nie tylko osiągi, ale też pewne detale.

Stylistyka Audi SQ7 jest trochę agresywna, ale nadal bardzo sportowa. Charakter tego modelu podkreślają taki elementy, jak ukła wydechowy z czterema końcówkami, progi, spoiler i aluminiowe lusterka. Atletyczna sylwetka to nie wszystko. Audi SQ7 oferuje kierowcy także szereg rozwiązań wpływających korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Audi SQ7 z ergonomicznym i stylowym wnętrzem zostało wyposażone w dodatkowe kamery i czujniki, które tworzą pojedyncze systemy i funkcje, np. asystenta parkowania i czujnik martwego pola.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o systemie driver select i przekładni. Moc jest przenoszona na napęd za pmocą automatycznej skrzyni biegów. Niemniej kierowca może też prowadzić auto w trybie „manualnym” i zmieniać biegi za pomocą manetek. System driver select umożliwia z kolei wybór jednego z trybów jazdy, dostosowanych do różnych warunków na drodze.