News

Już jest Nowa Panamera

Ulepszone, dokładniejsze, ostrzejsze.

Nowe Porsche Panamera obejmuje jeszcze szersze spektrum. Łączy osiągi samochodu sportowego z komfortem ekskluzywnej limuzyny.

Najlepsza w swojej klasie wydajność i większa moc.

Porsche podkreśla swój cel, jakim jest zapewnienie najlepszych osiągów w swojej klasie poprzez (w niektórych przypadkach) znaczne zwiększenie mocy silnika. Dotyczy to w szczególności nowej Panamera Turbo S.

Boczna dynamika w perfekcji.

Zauważalne ulepszenia zostały wprowadzone w zakresie komfortu jazdy i stabilności na zakrętach poprzez optymalizację wszystkich systemów podwozia. W rezultacie zoptymalizowano adaptacyjne amortyzatory, elektroniczną stabilizację przechyłów, układ kierowniczy oraz odnowione mocowania silnika i osi.

Udoskonalona strategia e-wydajności.

Porsche konsekwentnie realizuje strategię E-Performance i rozszerza gamę hybryd typu plug-in o nowe Panamera 4S E-Hybrid.

Jazda na napędzie elektrycznym w prawdziwym stylu Porsche.

Nowa strategia działania i mocniejszy akumulator przyczyniły się do znacznej poprawy wrażeń z jazdy na napędzie elektrycznym i zasięgu w pełni elektrycznego.

Ostrzejszy wygląd dla większej prezencji.

Ukierunkowane elementy stylistyczne, takie jak nowa sekcja przednia, zmodyfikowany pasek tylnych świateł, nowe koła i kolory, podkreślają tożsamość nowego Panamery.

Pełna łączność i komunikacja.

System Porsche Communication Management zawiera nowe funkcje i usługi cyfrowe, takie jak ulepszone sterowanie głosowe online Voice Pilot, Risk Radar, Radio Plus, bezprzewodowy Apple® CarPlay i wiele innych usług Connect.