News

Nowe, niższe ceny Fiata 500.

Wraz z końcem lata marka Fiat przygotowała niespodziankę dla swoich Klientów – nowe, niższe ceny samochodu Fiat 500, który kusi bardzo atrakcyjnymi obniżkami. Ceny cennikowe tego kultowego auta obniżyły się o przeszło 3000 zł, a promocyjne nawet ponad 1000 zł. W efekcie bestsellerowy Fiat 500 w eleganckiej wersji POP, napędzany ekonomicznym silnikiem 1.2 o mocy 69 KM, z radiem, klimatyzacją i aż siedmioma poduszkami powietrznymi, jest teraz dostępny już od 40 900 zł.

Nowe, niższe ceny Fiata 500 to świetna wiadomość dla młodych, aktywnych i świadomych swoich potrzeb mieszkańców dużych miast, którzy pragną zyskać niezależność, jaką daje własny samochód. To najbardziej kultowe auto w Europie, numer jeden w sprzedaży w swojej klasie na starym kontynencie, produkowane w uhonorowanej tytułem Gold Level WCM (World Class Manufacturing) tyskiej fabryce Fiat Chrysler Automobiles FCA, jesienią stało się jeszcze bardziej przystępne dla polskich Klientów.
Obniżka cen cennikowych objęła wszystkie wersje wprowadzonej w lipcu zeszłego roku nowej odsłony „500″, z wyjątkiem edycji „Riva”, przygotowanej we współpracy z legendarną, luksusową włoską marką jachtową, i wyniosła od 3100 do 3200 zł. Dodatkowo, Fiat obniżył ceny promocyjne wszystkich 11 wersji, w tym również „500 Riva”, które w większości przypadków już wcześniej były znacznie atrakcyjniejsze dla Klientów od standardowego cennika. W efekcie Fiat 500 POP z radiem UConnect, wygodną klimatyzacją manualną, wspomaganiem kierownicy DualDrive i siedmioma poduszkami powietrznymi kosztuje teraz już od 40 900 zł.

Jesienny zakup Fiata 500 przyniesie aż 1100 zł oszczędności w domowym budżecie w porównaniu z cenami promocyjnymi sprzed obniżki. Za najbardziej sportową interpretację małej „500″, Fiata 500S z silnikiem 1.2 69 KM, zapłacimy teraz od 47 900 zł, czyli o 700 zł mniej niż dotychczas, a kabriolet 500C z jednostką benzynową 1.2 69 KM i wyposażeniem Lounge, z systemem UConnect 5″ Radio Live z ekranem dotykowym, 15-calowymi felgami ze stopów lekkich, światłami do jazdy dziennej, pakietem Chromo i skórzaną kierownicą w standardzie, jest dostępny już od 55 900 zł.

Zaprezentowana w lipcu zeszłego roku nowa odsłona Fiata 500 jest projektem w procesie rozwoju modelu-ikony motoryzacji, którego przeszło półtora miliona sztuk sprzedało się na blisko stu rynkach świata, od Brazylii po Japonię, w trakcie ośmioletniej (2007) produkcji w tyskiej fabryce Fiata.

Nowa „500″ kusi jeszcze bardziej atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym i wysmakowanym wnętrzem, będącymi dziełem Centrum Stylu Fiata. Dostępny w wersjach hatchback i kabriolet, nowy Fiat 500 początkowo występował w dwóch poziomach wyposażenia: Pop i Lounge. Pierwszy z nich proponuje w standardzie: siedem poduszek powietrznych, manualną klimatyzację, radio Uconnect z sześcioma głośnikami, port USB, wielofunkcyjną kierownicę i światła do jazdy dziennej. Wersja Lounge jest wzbogacona o wyrafinowane detale, takie jak panoramiczny szklany dach, felgi aluminiowe 15″, radio Uconnect z 5″ ekranem dotykowym oraz skórzaną kierownicę z przyciskami, które dzięki integracji ze smartfonem pozwalają kierowcy na korzystanie z różnych aplikacji w systemie pokładowym, tak by móc być stale połączonym.

W czerwcu tego roku gama „500″ powiększyła się o kolejne dwie wersje – „S” stanowiącą najbardziej sportową interpretację modelu oraz luksusową „Riva” przygotowaną we współpracy z legendarną włoską marką – producentem ekskluzywnych jachtów.