News

Opel Crossland X – elegancki i funkcjonalny SUV w trzech wersjach

Opel Crossland X charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. SUV oferuje kierowcy lepszą widoczność – nawet o 30% dzięki adaptacyjnym, halogenowym światłom LED.

Design można określić jako elegancki i kompaktowy. Funkcjonalna kabina pasażerska, wyświetlacz projekcyny, kamera cofania i asystent parkowaia to główne cechy Opla Crossland X podnoszące komfort jazdy.

Model jest dostępny w trzech wersjach wyposażeniowych – Essentia, Elite i Enjoy. Essentia ostrzega przed niezamierzonym zjazdem z pasa ruchu oraz rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości. Na rynek wejdzie jednak dopiero w styczniu 2018 r. Mając wersję Enjoy cieszysz się manualną klimatyzacją, elektrycznie sterowanymi szybami drzwi przednich i tylnych oraz systemem multimedialnym R 4.0 IntelliLink. Ta wersja posiada także System Opel OnStar.

Model Elite oferuje z kolei czujnik deszczu, dwustrefową klimatyzację elektroniczną oraz podwójną podłogę bagażnika Flex Floor. Gama jednostek napędowych obejmuje energooszczędne silniki o mocy w zakresie od 81 do 130 KM – nie tylko silniki benzynowe i wysokoprężne, ale również LPG.